Datu aizsardzība

Almeko Technologies SIA, lai parādītu lojalitāti pret klientiem, atklāj datu iegūšanas un izmantošanas metodes. Klientiem, kuri ir reģistrējušies mūsu mājaslapā, garantējam datu drošību, jo datu aizsardzība un šifrēšana notiek izmantojot SSL (secure socket layer).

Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti tikai Jūsu norādītajā apjomā.

Ja, piesakoties sistēmā, Jūs atzīmēsiet „Atcerēties mani”, mēs izmantosim pastāvīgās sīkdatnes „cookies”, lai nākamajā apmeklējuma reizē Almeko Technologies SIA atpazītu Jūsu lietotāja profilu ar visiem veiktajiem funkcionalitātes pielāgojumiem.

Lai nodrošinātu meklējamo produktu filtrus, pielāgotu lapas funkcionalitāti vai pārliecinātos, ka Jūs vēl joprojām esiet sistēmā, mēs izmantojam sesijas sīkdatnes.

Saglabātos datus mēs izmantojam tikai gadījumos, lai paziņotu par jaunākajiem, Jums izdevīgiem pirkumiem, par Jūsu pasūtītās preces piegādi, kā arī rēķinu izrakstīšanai.

Almeko Technologies SIA mājas lapas reģistrēto lietotāju datus sargā no pazušanas, neatļautas izmantošanas un to neautorizētas izmainīšanas. Jūsu dati netiks nodoti trešajām personām un citādi izplatīti.

Personām, kuras nestrādā mūsu uzņēmumā, nav piekļuves mūsu klientu datiem.

 

Lejuplādēt informāciju par datu aizsardzību faila formātā

 

Nepieciešama palīzība?

Sīkākai informācijai lūdzu sazinieties ar mums izmantojot epastu – ofiss@almeko.eu